Portal_background_image

اميدي: هدف عمده و اساسي امربه معروف و نهي از منكر محقق شدن معروف و زدوده شدن منكر از سطح جامعه است.

اوّلین جلسه شورای امر به معروف و نهر از منکر استانداری و واحدهای تابعه در روز دوشنبه مورخه 25/01/1393 رأس ساعت10 در محل سالن جلسات طبقه سوّم استانداری به ریاست امیدیبرگزار گرديد.
رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر استانداری گفت: هدف عمده و اساسی امربه معروف و نهی از منکر محقق شدن معروف و زدوده شدن منکردر سطح جامعه است.
 

ايشان با اشاره به فراگیر شدن فناوری های روز(اینترنت، رسانه های صوتی و تصویری و...) و همه گیر شدن این تکنولوژیها در عرصه های مختلف زندگي و گسترش آن در سطح خانواده ها گفت: وظیفه شوراها در راستاي امر به معروف و نهي از منكرو نگرش کاربردی به این موضوع دو چندان شده و عمل گرایی در این زمینه را لازم و ضروری دانستند.
ايشان همچنين شیوه عمل و نحوه رفتار و برخورد، احترام به شخصیت افراد که بایستی متقابل باشد،نرم خویی و محبّت وایجاد فضای لازم در راستاي امر به معروف و نهی از منکر را از ضروريات دانستند.
رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر استانداری همچنين اشاره ای به وصایای شهدای گرانقدر نظام و دفاع مقدس داشته و قسمت هایی از وصایای یکی از شهدای گرانقدر را در جلسه قرائت نمودند.
در ادامه جلسه اميدي كیوان گودرزی راد را به عنوان دبیر شورای امربه معروف و نهی از منکر استانداری معرفی و از تلاش و زحمات یکساله اعضاء شورا تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول آموزش و نیروی انسانی پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان(عج) استانداری


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها